Even de buurt laten schudden... Bij WSB Assen zat de stemming er snel in Voor de Suzuki VIP box opstellen in rijen van drie Blubberrit bedrijfsbezoek Nico Bakker Motorbeurs 2016 Stand op de Motorbeurs Utrecht pff wat is het heet En natuurlijk aan het water tijdens de Duitslandrit met Frans en zo kan het ook vergaan op de beurs Mooi met de clubjassen tijdens de superbike races Elk jaar beginnen we met de Kouwe klauwenrit Onze jaarlijkse vaste trip naar de Dolomieten, Italie. Een drankje, naar elkaars gixxers kijken, over elkaars gixxers praten en snel weer verder!

Gsx-R zoekt Contact

GSX-R zoekt contact
...... Love is in the "R"

Wordt lid

Heeft de passie voor jouw GSX-R meer de vorm van een uit de hand gelopen hobby of een lifestyle…??? …dan pas jij bij onze gixxerclub!

…bezoek onze leden op MOTORbeurs Utrecht 2017 en wordt “snel -lid” van onze club!

Begin vervolgens het seizoen met veel enthousiaste Gixxervrienden en je agenda bomvol ritten in binnen en buitenland!

…… Love is in the “R”


@Beurs actie!

Tijdens de beursdagen 5 ÔéČuro korting op het lidmaatschap.Je vindt ons in Hal 10.D032…
…of op de stand van B.V. Nimag (HAL 7.E010)…
GSXR flyer4 2017